| anonim_4396 a întrebat:

Metaforic vorbind, ma simt un cățeluș sub cerul liber, as fi folosit alte cuvinte dar nu-mi permite bunul simț. happy

Nu am bani. Pot accesa fonduri europene?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

happy Așa sec?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Explica de ce...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://fondurile-europene.eu/......2014-2020/

Ai aici explicația.

ma simt un cățeluș sub cerul liber

Și această declarație a ta. Ea explică totul.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Hai nu mai fa pe deșteptul. Peste tot comentezi sa te aflii în discuție. Ești un mojic!

Cica declarația mea... Am spus-o în gluma, dacă nu s-a subînțeles.

Ei? Și de ce sa nu pot primi dacă aceste fonduri sunt dedicate tinerilor?! De ce? Nu este nevoie nici de cofinanțare.

Îți place să sabotezi. Mai bine ai face ceva în timpul asta, decât sa intri pe forumul asta și sa comentezi, asa, hodoronc-tronc.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, te rog să le accesezi. Să îmi arăți și mie ce ai primit și apoi să mă faci mojic. Și eu o să accept și o să îmi cer scuze față de tine.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Știi ce? Te rog nu mai răspunde la întrebările mele. Nu știu de ce intru pe forumul asta, in care se găsesc tot felul de "deștepți" care dau năvală "ca la tigai", sa primească o remarca de la editori. Ca apoi să-și achiziționeze o boxă, sau mai stiu eu ce.

Daca eu ma autoironizez, asta nu înseamnă ca iti permit si tie sa ma ironizezi! Hai sictir!