| GRRRRRR a întrebat:

Metode de facut bani fara investitii...

9 răspunsuri:
| iuliancico a răspuns:

Fara nici o investitie http://infiniglobalnet.com/r3153

| pwp a răspuns:

Prin munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te angajezi undeva, sau sa spargi o banca.

| cypryan11 a răspuns:

Pai poti sa iti faci un site

| costan a răspuns:

Uite aici un site care prezinta multe metode de castig pe net, majoritatea sunt insotite si de dovezi plata: http://www.bani-net-azi.ro/

| Vladone80 a răspuns:

Pe blog-ul Enciclopedia Afacerilor gasesti idei de afaceri cu investitii minime!

| niponX a răspuns:

Dragă GRRR,

Dacă nu vrei să te angajezi, trebuie să faci măcar o investiție minimă. Poți cumpăra ceva de la producător, la preț minim și să vinzi mai departe. Trebuie să alegi produsul cu atenție.
De exemplu, un prieten de-al meu s-a apucat să vândă odorizante California. Este un tip în Oradea care le vinde cu 11 lei, iar în magazine le găsești cu 25-30 lei. E profitabil, să știi. Le cumperi cu 11 lei și le vinzi cu 20 lei, pentru a avea clienți. Asta dacă știi că va merge. Dacă nu, gândește-te la altceva și caută oferte bune.
Dacă vrei să îți zic mai multe detalii, ceri.

Cu drag,
niponX

| ancutz16 a răspuns:

Angajeaza-te e cea mai buna metoda fara investitii!happy

| larybublegumm a răspuns:

Munca e fara investiti si faci si bani