| ღLaviღ a întrebat:

Mi-a fost transferata o suma de bani prin money gram insa cand am fost sa o retrag mi s-a spus ca tranzactia este blocata apoi initial persoana care i-a trimis a fost sa se intereseze la locul unde i-a depus si i s-a spus ca totul e in regula, ce e de facut?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sa-ti trimita inca odata codul si incearca din nou sa-ti ridici banii, cu noul-primit cod.
Se mai intampla cateodata sa se greseasca un caracter, iar sistemul refuza acceptul.

| Dismally a răspuns:

Mai inceraca o data, ar trebui sa ii poti lua.

| ღLaviღ explică (pentru Dismally):

Asta e a doua oara cand incerc si la fel imi spune

| Dismally a răspuns (pentru ღLaviღ):

Ai incercat in zile diferite?

| ღLaviღ explică (pentru Dismally):

Da, am fost luni si azi, e vreo problema daca m-am dus la acelasi money gram?

| Dismally a răspuns (pentru ღLaviღ):

Nu ar trebui sa fie dar incearca totusi sa mergi la alta banca, poate sunt incompetenti cei de acolo.