| Mickeymau5 a întrebat:

Mi-am comandat acum o saptamana un spray de graffiti de pe net. Termenul era de 2-4 zile,dar pana la urma m-au anuntat ca astazi sau ieri vine.Bun, astazi m-au sunat sa ma anunte ca maine va veni.Ei il trimit prin curier rapid din Constanta-din cate am inteles.Mai pot refuza comanda odata ce ajunge?

2 răspunsuri:
| george2431 a răspuns:

Nu cred, tot trebuie sa dai bani macar pe curierat, si totusi nu e prea frumos sa ii spui unui om sa plece, dupa ce a parcurs kilometri.

| Mickeymau5 explică (pentru george2431):

Pai si e frumos sa astept de doua ori mai mult pentru un colet?