| Alone_1992 a întrebat:

Mi-am cumparat nokia e 71 (nu cu sina)si e ceva ciudat meniul e format dintr-o singura "mapa" nu stiu cum sa explic. Am cautat sa setez o imagine ca fundal si nu am gasit de unde sa dau...si la melodii s`a intamplat la fel! Am uitat sa mentionez ca nu i-am bagat inca cartela sim.Va rog ajutati-ma... ziceti`mi unde sa dau. si dacanu se poate as vrea sa va intreb daca la htc cha cha se intampla la fel(nu pot sa setez o img ca fundal si o mel ca ton de apel) ca rog frumos sa imi raspundeti! Am mare nevoie stiu ca e o intrebare mai complicata dar raspundeti`mi cat mai multi dau funda vot numai sa imi raspundeti si sa ma ajutati!

1 răspuns:
| danielalex a răspuns:

S-ar putea sa fie replica adica sunt sigur ca e replica daca zici ca asa apare meniul