| JusTPauL a întrebat:

Mi-am deschis cont pe etoro pentru tranzacționări.
Mi-am completat profilul pana la 95% iar acum îmi cere justificare de domiciliu.
Unde locuiesc acum in străinătate nu am contract de închiriere pe mine sa fiu plătitor de curent.
Am unul mai vechi unde locuiam mai demult.
Daca modific adresa și trimit poza cu acel act, este bine?
Îmi vor trimite ceva hărți prin posta la adresa X, sau sunt doar informative aceste detalii?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nope. Fara o factura pe numele tau sau act de prorpietate/chirie nu merge.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca triti poza cu un contract modificat poti sa arunci banii direct in foc, pentru ca se vor lega de asta.

| JusTPauL explică (pentru Wr3nch):

Și cum ar trebui sa fac? Sa pun adresa de domiciliu din România? Nici acolo nu am nimic pe numele meu.

| Frank51 a răspuns:

Ce legătură are chiria cu domiciliul? Trimiți poză cu buletinul, specifici adresa din România, fiind cea de pe buletin și gata, mare chestie.

| JusTPauL explică (pentru Frank51):

Am încercat, nu funcționează.

| Wr3nch a răspuns (pentru JusTPauL):

Daca nu ai factura pe numele tau, astepti pana ai. Nu umbla cu combinatii ca se prind repede si daca nu is date bune nu vezi nici banii bagati inapoi, daramite profit,

| JusTPauL explică (pentru Wr3nch):

Am doar o declaratie de 3000 euro pe primele 3 lui din an, cum ca am plătit tva către statul francez.
Dar pot încarcă o singura poza. Nu știu ce înțeleg ei de acolo ca îmi scrie doar numele și suma de 3000e

| Frank51 a răspuns (pentru JusTPauL):

Nope. Fara o factura pe numele tau sau act de prorpietate/chirie nu merge.