| combativul a întrebat:

Mi-am deschis recent o sala de fitness si as dori un program pe pc, in care sa inregistrez clinetii sau orice altceva ce m-ar ajuta sa pot sa ii inregistrez, aveti idee?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca cunosti Office, cel mai bine poti face evidenta in acel pachet.
"Libre Office" este gratuit, iti poti crea in el baza de date, formulare si evidente in ce forma doresti.

| sierra1 a răspuns:

Dacă vrei o aplicație "customized", ar fi util să iei legătura cu o firmă/individ ce are așa ceva in portofoliu. Dacă nu, poți rezolva in acces/excel

| combativul explică (pentru sierra1):

Tocmai, nu vreau excel e prea basic. Vreau mai avansat

| sierra1 a răspuns (pentru combativul):

Tot au mai rămas două sugestii

| Evolution a răspuns:

Daca vrei ceva mai avansat poti cauta softuri pe internet sau poti cauta un student de la o facultate de programare (IT) sa iti faca contra cost. Avand in vedere ca ai o afacere "mica", nu merita sa te duci la o companie sa lucreze pentru tine sa iti produca un program, pentru ca va costa foarte mult si nu e rentabil.
Ai nevoie doar de un program pentru a gestiona mai bine, te pot ajuta si eu (desigur contra cost) dar sunt in an terminal la facultate de IT si timpul nu prea este de partea mea.
Daca faci un research pe google, cred ca vei gasi ceva soft uri free. Dar un soft special pentru sala ta, aia trebuie facut.
Succes!