| whocares5147 a întrebat:

Mi-am facut azi un card la BT, si nu-mi dau seama ce card e de debit sau credit? l-am facut special pentru a-l folosii la plati online, si am spus ca-s student si m-a intrebat daca vreau euro26, am zis ca doar visa simplu la care am dat doar buletinul nu a trebuit sa completez nici o cerere si nici sa arat carnetul de student. Stiu ca trebuia sa ma informez mai mult inainte dar acu fapta e cosumata.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cardul de credit se face pe baza unei adeverinte de venit, ai nevoie de multe alte acte

2 răspunsuri:
| cristi9c a răspuns:

Debit, bineinteles.

| whocares5147 explică (pentru cristi9c):

Daca voiam sa-mi fac de credit trebuia sa am venit nu? si sa dau mai multe acte