| SavageWolf a întrebat:

Mi-am facut cont bancar in Uk la hsbc, dar trebuie sa merg in Romania, vreau sa stiu cat este valabil contul bancar fara bani in cont si cat este taxa pe luna ca sa ramana activ? Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Suna la banca sau mergi direct sa vezi

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai intreaba la banca, de unde spanac sa stim noi din Romania politica bancilor din UK?

| SavageWolf explică (pentru suntserios):

laughing dar in Romania ce taxa e? daca nu te superi sa-mi spui? si cat e valabil contul bancar fara bani?

| mgtow a răspuns (pentru SavageWolf):

In Romania nu platesti taxa pentru ca contul e din regat. Nu stiu conditiile doar daca citesti detaliile de la ei, apropo am auzit ca in UK se cauta ca diamantul soferi pe tir si autobuz e adevarat?, salariul difera mult pentru un sofer roman fata de unu englez? Astept sa plec pe container sa duc din porturi navale la warehouses cu tiru o oferta buna salariala au.

| suntserios a răspuns (pentru SavageWolf):

90% din bancile din Romania nu iti inchid contul ci pur si simplu iti acumuleaza datorii pana te vei interesa tu de el

| SavageWolf explică (pentru suntserios):

Aha mersi mult

| SavageWolf explică (pentru mgtow):

Nu are treaba ca esti roman sau englez, si da se cauta soferi dar trebuie sa ai peste 21 de ani sau peste 25 si mai bine, pentru ca trebuie sa iti faca asigurare la masina pe sofer, acum depinde ce marfa transporti iti trebuie tot felul de tikete sau permise
aici poti cauta joburi https://www.gumtree.com/

| mgtow a răspuns (pentru SavageWolf):

Am 24 si vechime pe autobuz / tir am gasit o companie de transport si pare sa se bucure de interesul meu pentru ei e misto pe acolo bate vantul, cer innorat cam des ploaie si putin soare laughing Am trecut anul trecut de cateva ori cu tiru prin eurotunnel in Regat

| SavageWolf explică (pentru mgtow):

Daca ai vechime,nu ai probleme, poti gasi de lucru oriunde in uk, nu e chiar asa de rea vremea pana la sfarsitul lui octombrie zici ca era vara, stateam in tricou, acum incepe sa vina frigu si ploile

| mgtow a răspuns (pentru SavageWolf):

Doamne ajuta sa fie intr-un ceas bun pana la urma santem tineri si hoinarim in lumea larga