| Neinteles a întrebat:

Mi-am facut cont pe Marketglory si nu stiu cum fac sa imi intre banii pe card adica sa ma duc cu cardul la banca si sa fac extras de cont, am acolo trei variante : Credit Card, Transfer Bancar si Paypal....Nu stiu ce sa aleg pentru a putea ridica banii direct cu cardul de la banca...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa-ti un cont si cere un card atasat contului. Nu conteaza. Eu asa am luat bani de la ei. Intre timp mie mi-au sters contul ca am avut doua conturi si s-au prins.

| Neinteles explică (pentru Salontanul):

Imi poti da o adresa me mess pentru a discuta mai bine sau uite-o pe a mea : neaguionut03@yahoo.com te rog sa ma ajuti