| Dobre_Andreea_1994 a întrebat:

Mi-am facut un card la BRD pentru studenti, dar nu am am fost atenta daca trebuie sa il ridic personal de la banca sau il trimit ei prin posta? Au trecut 10 zile, aceasta era perioada care stiu ca au spus ca va dura pana il primesc. Voi l-ati ridicat personal de la BRD sau l-ati primit prin posta?

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Da se ridica personal. dar trebuie sa primesti un msg pe telefon sau prin posta. dar poti incerca sa te duci si fara mesaje

| Dobre_Andreea_1994 explică (pentru zahy):

Si inca o intrebare. este primul card pe care mi-l fac si nu stiu prea bine cum sta treaba. codul pin cum o sa il aflu? mi-l dau ei atunci cand ridic cardul?

| zahy a răspuns (pentru Dobre_Andreea_1994):

Da iti da ei pinu cand ridici. eu parca imi aduc aminte ca am primit un msg pe telefon si cu un cod si cu acel cod mam prezentat la banca. da nu mai stiu exact daca la BRD era acel cod

| zahy a răspuns (pentru zahy):

Pinu se afla intr-un plic vei vedea. cand primesti contractu

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci tu la banca, iti da cardul si un plic sigilat in care ai pinul. La brd dureaza cam 14 zile pana e gata cardul

| Dobre_Andreea_1994 explică (pentru suntserios):

Ok, va multumesc. Voi incerca totusi sa ma duc sa vad daca este gata ca mi-au spus initial ca dureaza 10 zile.