| anonim_4396 a întrebat:

Mi-as dori ca intr-un viitor apropiat sa imi deschid o afacere, dar inca sunt indecisa in ce domeniu. Vreau sa fie ceva in care se merita sa investesc, sa fie o afacere de viitor. Ce sfaturi imi dati? Multumesc!

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Te sfatuisec sa face ce iti place. Altfel vei face treaba in scarba si nu va iesi bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de cati bani dispui si ce ti ar placea. Eu personal mi ai deschide un pub, ceva cu specific britanic daca as avea o suma considerabila, sau poate o spalatorie auto daca suma ar fi mai mica

| neutrino a răspuns:

Nu glumesc, daca ai posibilitati, investeste in servicii cu specific "Pompe funebre"!

| swordman a răspuns:

Pai, depinde ce inclinatii ai, de exemplu eu sunt pescar de meserie si voiam sa imi deschid o afacere si am deschis un magazin de pescuit, sau poti sa deschizi un fast food sau o covrigarie, merg foarte bine lucrurile astea, sau chiar o florarie.

| spnr1 a răspuns:

Salut, Talk Fusion este o companie de viitor, datorita investitiei si muncii poti obtine rezultate mari, daca te intereseaza scrie pe acest mail talkfusions11@gmail.com, iti voi raspunde la toate intrebarile despre companie...