| Anonimm30 a întrebat:

Mi-au zis lumea ca n-am niciun viitor. De unde stiu ei?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa le place lor sa comenteze aiurea, tu demonstreaza le ca se înșeală si ca tu esti capabil sa i ti faci un viitor si un drum in viață

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ei nu stiu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie ce viitor ai, asa ca nu pune botul la ce spun altii ca lumea e rea si mananca rahat degeaba.

| cfrtobias a răspuns:

De cand te-ai nascut tot ai viitor pana mori

| Alverto a răspuns:

Ce știi să faci?

Și cine face parte din "lumea"? Părinții? Prietenii?

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Salut

Viața ta nu depinde de oameni ăia fără viata care îți spun ți-e asta ăia sunt Niște ratați fără viața.

viața ta depinde de tine și vitorul tău tot de tine depinde Absolut totul de tine depinde ce vei ajunge in viața cine vei ajunge in viața ce drum ai ales in viața ta totul de tine depinde ce fel de prieteni ai și in cine ai încredere numai bine

Nu te mai lua după toți ratați îia nu au viața numai bine

| Eisenheim a răspuns:

Nimeni nu are viitor, pentru că timpul e o invenție a oamenilor să putem lucra în schimburi laughing de unde știu ei,pai daca pe mine mă plătește cineva de la o televiziune sa vorbesc despre covid,clar că o să știu totul despre medicină,deși habar n-am laughing ei bine, uite așa unii știu tot despre toate, copii întreabă ce e ăla vagin dar te sfătuiesc despre menstruație laughing tot așa și la tine, își dau cu părerea pur și simplu, nimic concret happy

| aleee5262 a răspuns:

Pai ei nu stiu. Doar asa cred. Multi oameni de succes erau ori saraci ori codasi la invatatura si totusi au avut succes in viata. Invata si fa ti un viitor apoi arata le rezultatul. Nu uita :,, nu le spune oamenilor planurile tale, arata le rezultatul''winking