| Anonimaaaa9818 a întrebat:

'Neața.
As vrea sa imi deschid un magazin de haine (second hand mai exact).
Imi puteti spune ce acte am nevoie si cam cat m-ar ajunge toată treaba asta?
Se pot accesa fonduri europene pentru asa ceva?

4 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Neata, cel mai simplu te asociezi cu o franciza de exemplu PPT sau Humana, poti inchiria un spatiu commercial. Nu exista fonduri europene pentru asa ceva.
Detalii: https://fullfashionhouse.ro/cum-sa-dezvolti-o-afacere-cu-haine-second-hand/

| Anonimaaaa9818 explică (pentru Werrich):

Imi poti spune mai multe in privat?

| Werrich a răspuns (pentru Anonimaaaa9818):

Eu nu am un astfel de magazin deci nu stiu mai multe de ce se gaseste pe net.

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!