| NYØ2002 a întrebat:

Niste intrebari legate de monese:
1.Cardul imi vine gratis?
2.Am auzit ca pana in luna mai este oferta, adica de ce oferta este vorba? Ca am auzit ca in luna mai este oferta ca atunci fac 18 ani.
3.Pe card scrie numele tau pe el?
4. Daca imi vine cardul acasa trebuie sa bag bani in el si sa ii cheltuiesc pe ceva ca sa imi dea 15 lire?
5.Cati bani pot baga pe card cel putin?
6.Merge sa donez si bani la un Youtuber?
7.Cum bag bani pe card? Trebuie sa cumpar euro si sa-i bag pe card? Am auzit ca trebuie minim 10 euro

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

1. Da, specifica acolo dupa ce faci contul si comanzi cardul. Depinde si de regiune cred.
2. Nu exista un timp, iti faci cont pe invitatia unui prieten (exact ca la revolut) bagi suma minima adica 15 euro parca si la prima tranzactie vei primi bonus 15 euro.
3. Logic ca scrie numele tau.
4.Banii ii bagi prin aplicatie prin top up sau transfer bancar si dati am mai explicat mai sus.
5. 15 euro suma minima parca
6. Merge ca orice alt card normal, te poti duce la orice supermarket sau oriunde.
7. Iti explica acolo ce trebuie sa faci, eu am auzit de 15 euro.
Si poti sa il folosesti doar daca faci 18 ani, iti faci cont degeaba acum pe el. Va trebui sa dai buletinul tau ca si verificare.

| NYØ2002 explică (pentru Evolution):

O zis unu ca imi da 1 euro ca sa fac o tranzactie ca sa ne dea 15 euro la fiecare.Eu nici nu stiu ce sa mai cred.Alti spun ca 10 euro, alti zic ca pot sa bag cati bani vreau eu