| Girly97 a întrebat:

Nu inteleg care este treaba cu Uber Eats. Cumva soferii Uber livreaza mancare?

6 răspunsuri:
| Fr3shb0y a răspuns:

Da, este posibil, sunt din Arad și noi încă nu avem uber dar din experiențele din alte orașe și din ce știu, la uber setezi locațiile și el face cursa selectata de tine, mâncare poți comanda și cu taxi normal, dc nu ai putea și cu uber?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un serviciu de livrare mancare precum glovo.
Si da, soferii de uber mai fac si uber eats ca aplicatiile folosesc acest cont

| Nemessys a răspuns:

Uber eats este un serviciu de delivery. Oamenii nu pot sa faca uber de persoane dar si uber eats in acelasi timp.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Livrare mancare, da. Ca si Glovo, Takeaway, Food Panda si alte mizerii asemanatoare.

| GicaGigekGica a răspuns:

Nu, soferii de Uber nu livreaza mancare. Dar acesta e un serviciu care livreaza mancare