| ALeXsSaY a întrebat:

Nu ma injurati, e doar o reclama

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Stii ca mai exista si persoane duse cu pluta ca mine...Seara trebuie sa ma intalnesc cu niste colegi si eu credeam ca dimineata la 8 si m-am trezi devreme si muream de frig si am mers si degeaba pana la locul stabilit sad
Am injurat azi pe toti care mi-au trecut in fata, mi-a trecut, deci stai linistit nu te injur acum

| ALeXsSaY explică (pentru zurick):

Vai :3 cand aud de o astfel de intamplare, ii zic persoanei ca este indragostita laughing

| zurick a răspuns (pentru ALeXsSaY):

Poate da sau poate nu...
Oricum indragostita sau nu, normala sau nu,...
Am uitat ce doream sa ziclaughing

| ALeXsSaY explică (pentru zurick):

laughing esti amuzanta

| zurick a răspuns (pentru ALeXsSaY):

Zau?! Nu stiam...
Mersi, pacat ca categoria mea preferata e cu doua picioare in rapa, il mai are doar pe cel de-al treilea.
Pa, sluga credinciaosa (...)

| zurick a răspuns (pentru ALeXsSaY):

Sper ca nu te-ai suparat.

| AlisPretty a răspuns:

Ha ha ha