| lavinia_3955 a întrebat:

Nu mai sunt reprezentant avon de vreo 8 luni si am avut sa platesc o factura de 115 ron am dat la cineva sa imi plateasca factura care acum e plecata in strainatate ca eu nu am avut posibilitatea sa ajung si miau trimis cei de la avon precum nu am dat banii ca ma dau in judecata si am vorbit cu persoana la care i-am dat banii sa imi plateasca si mi-a zis ca a dat banii dar ca nu mai are chitanta acum eu ce pot sa fac daca ea nu a platit factura sau nu stiu ce s-a intamplat.va rog mult dati-mi cat mai repede un raspuns ca nu stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna lavinia!
in primul rand daca tu ai intarziat cu factura 8 luni ti-au bagat si penalitati

pe "scrisorica" care ti-a venit de la avon trebuie sa scrie si suma care o ai de platit

adresa mea de email este bianca. avonromania1@yahoo.com
intra si spune-mi exact ce scrie acolo sa te pot ajuta

poti avea incredere, sunt senior coordonator si am experienta

te astept cu mare drag!

http://avon-romania1.blogspot.com/

| Cristina_3703 a răspuns:

Ma in aceeasi dilema sunt si eu acumstraight face