| zoomzoomzoom a întrebat:

Nu stiti este obligatoriu sa mi se trimita acasa extrasu de cont de la un card, oare daca ma duc la banca si le spun ca nu mai vreau sa mi se trmita o sa continue sa il trimita?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face parte din politica bancii, pentru a tine clientii la curent cu situatia conturilor lor.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca le spui ca nu vrei sa ti-l trimita, nu o sa ti-l mai trimita si o sa poti tu sa mergi la banca sa il ceri daca o sa ai nevoie de el. Sau exista posibilitatea sa ti-l trimita pe adresa de e-mail.