| alexsaxx2323 a întrebat:

Nume de jocuri pentru smartphone in care sa castigi bani adevarati
Mersi

1 răspuns:
| DOOOPX a răspuns:

Cea mai buna Big time, poti juca jocuri si extrage cate 10 $ prin paypal, si la fiecare 24 h se extrage prin tragerea la sort, si castigatorul primeste 500$, oricum sunt multe altele precum:Earn Money, Cash bounty trebuie sa te joci poti face 200 Euro pe luna este, si multe altele aici ti le-am recomandat pe cele care le-am folosit eu.
Succes!