| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

O firma foarte bună de făcut Torturile pentru zile de naștere din Romania? Care face orice fel de desene pe Tort(Trofee Steme Echipe Stadioane Mingi de fotbal etc)FUNDA!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu n-ai nevoie de o firma, ci de un COFETAR priceput.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Bula):

Pai da Bulă ***. Da la o cofetărie bună găsesc asa ceva. Un cofetar bun!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ar fi bine sa cauti in propria-ti localitate? Transportul unui tort acum necesita costuri suplimentare fiind un produs care se strica usor. Asa pretul lui ajunge dublu. Daca gasesti o persoana in localitatea ta iti face usor si repede, si te costa si mai putin. Desenele se pot obtine de pe net. https://cakedecor.ro/

| AnneCyntia12 a răspuns:

Cofetaria Constance