| Marck94 a întrebat:

O langoserie sau patiserie mai merge? Unde ar merge mai bine la oras sau la tara?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Cred că ar merge o patiserie.Da,ideal ar fi sa ai cat mai mulți clienți unici, dar contează totuși și calitatea aș zice și chiar și prețurile, sa nu fie prea mari, ca sa se vanda produsele și să se vina des cu oferte surpriza și cu produse noi, reduceri.Succes!

| Freya1 a răspuns:

Mai merg.
La oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca in oras, langa o scoala, o universitate, o fabrica, o corporatie etc. Unde sunt oameni, nu la tara, unde-i cate-o casa din km in km.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkDesire a răspuns:

Ar merge, langa o institutie, unde sunt oameni, ca la un moment dat, cand le e foame sa vina si sa iti cumpere mancarea, facandu-ti astfel profit.