| CainePeVine a întrebat:

O sa ma credeti cam tampit, dar vreau sa platesc impozitele din Adsense ca sa nu patesc ceva pe viitor(nu am chef de cearta). Intrebarea mea e cum faci asta? Din cate am inteles platesti anual in declaratia de venit global prin formularele 200-201-202 nu mai stiu care.Si cum fac pana la urma cine imi explica si mie? Funda. A si daca se poate si din neobux, onbux, gagabux etc.

2 răspunsuri:
| princessmaya a răspuns:

Dar chiar iti merge treaba cu adsense?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba la Administratia financiara din localitatea unde apartii.