| Raluca5575 a întrebat:

Oare stie careva ceva site care poti face bani de acasă online?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva, toate s fake, sau daca nu sunt fake, banij aceia poti sa ii extragi dupa luni bune de farming pe site urile lor, iti sugerez sa cauti ceva mai real, sa lucrezi pentru ceva in viata reala sau sa prestezi servicii online pe site uri precu fiver: ))
Bani nu cad din cer
Nimic nu i gratis, mai ales site uri care pretind ca te platesc pe gratis: ))

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Pot oferi detalii.