| BuGaTy a întrebat:

Pareri despre credius (Vreau un imprumut 3000 lei)?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice institutie nebancara ai apela o sa te omoare cu dobanzile. pentru acei 3000 ron ai sa platesti probabil inca jumatate in plus.

Vrei un credit apeleaza la o banca vei iesi mai castigat

| mitroidenisa29 a răspuns (pentru suntserios):

Ai dreptate, atat am luat si eu si acum trebuie să plătesc la ei 6600 în total. pentru cei 3000 de lei? si in plus te terorizeaza cu mesajele sau sunatul zilnic.
Nu îi recomand!

| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

Bancile=camatarie legala, la orice banca te-ai duce o sa iti creasca dobanzile, de o sa te faca sa platesti o viata intreaga, bine, pentru 3000 de lei, nu cred.Dar ai inteles ideea, mai ales la institutiile nebancare.

| ursuake a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei sa stii despre Credius, dobanzi, informatii, rate reziduale: https://ifncredit.ro/credius-pareri-si-recenzie/