| ParradiSs a întrebat:

Pareri despre internetul de la akta?

6 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

De rahat, eu sunt la ei, internet slab in marea parte a timpului, acum cu ploile astea cade, revine, revine slab si tot asa. Daca intarzii cu plata. penalitati, 1 leu parca. Dar nicio reducere pentru faptul ca intr-o luna se intampla sa n-am internet 2 zile sau inca 2 zile sa am internet prost care nu incarca nicio pagina sau se incarca peste 100 de ani, eu ma gandesc serios sa ma mut.

| ParradiSs explică (pentru iAMVi):

Pff. Pai mai am sa ma bag la orage. Dar am limita de internet...crying60 gb

| Mirris a răspuns:

Am fost la akta si sunt praf.Cand a fost vreme rea s-a luat netul si cand i-am chemat unul din angajati s-a luat de mine ca de ce ii chem pe frigul ala ca vai doamne ii ingheata mainile nu mai pun ca am platit si 30 lei si habar nu am pe ce.Asta a fost anul trecut, anul asta m-am mutat la rcs-rds si deocamdata sunt multumita.La mine ploua de doua zile incontunuu si nu am probleme cu cablul sau netul.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariana_Claudia_1999 a răspuns:

Foarte bun