| Master_Symply_1999 a întrebat:

PayPal verifica datele cardului(ex:Visa) adica cardul afiseaza varsta detinatorului? Sau doar numele si card number? De ex: daca cand m-am inregistrat am pus ca am 22 de ani si pe cardul bancar am 17, e vreo problema?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca e o problema. O sa iti ceara scan dupa buletin/carnet de conducere/pasaport si o factura pe numele tau. Atunci sa te vad.

| CPAElites a răspuns:

DACA TE PRINDE cei de la PayPal iti baneaza contul si nu mai poti recupera banii pe care i-ai avut in cont.