| Websurfer a întrebat:

Pe ce site-uri putem posta anunturi gratuite?

Răspuns Câştigător
28 răspunsuri:
| adrianbreje a răspuns:

O solutie buna cred eu este sa intri pe
http://www.trafic.ro/vizitatori/afaceri-comert/saptamana si sa postezi anunturi pe acele site-uri care au un numar mare de vizitatori unici saptamanal...de exemplu peste 5000 vizitatori unici pe saptamanal. In acest mod esti mai eficient decat sa postezi la intamplare pe siteurile gasite pe google.

| cornel a răspuns:

Okazii.ro

| mwmile a răspuns:

Pe cele care iti permit happy sunt vreo 2500 de site-uri in Romania. Cauta lista pe Google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.exxxtremeee.webs.com/

| ProOnline a răspuns:

Http://azanunturi.ro
tocmai.ro
mercador.ro
bizcaf.ro
detoatepentrutoti.ro
anuntul.ro
cele mai importante...

| Cladon a răspuns:

Un site "dragut" si usor de folosit pentru a posta anunturi gratis: https://www.quicksale.ro

| Gontoiu_Claudiu_1992 a răspuns:

Www.zbeng.ro anunturi fara inregistrare (Gratis)

Daca faci cont primesti gratis 30lei pentru promovarea anunturilor :)

| LiciteazamaRo a răspuns:

Www.Liciteaza-ma.Ro inregistrare gratuita + adaugare produs cu poza. Acum depinde ce anunt ca nu suntem site de matrimoniale si nici anunturi generale:)

| Viorel_Baciu_1951 a răspuns:

Salutare prieteni Sant Viorel din Romania si Sant Saxofonist.Caut pe cineva o persoana in domeniul Muzical care este dispus la o Colaborare In domeniul Vanzarii si Cumpararii de instrumente de Suflat din Suedia spre Romania mentionez instrumente Sechond. Daca e cineva interesat va rog sa ma contacteze aici sau pe Facebook Viorel Baciu Saxofonist telf +40745367259

| Francesssco a răspuns:

Http://urmator.ro totul este gratis si anuntul si promovarea anuntului. Mai multe informatii gasiti pe pagina oficiala de facebook a site-lui.

| Anunturili a răspuns:

Https://www.anunturili.ro/ - Un site de anunturi gratuite si cu valabilitate nelimitata :)

| Anunturili a răspuns:

Revin cu alte 2 resurse utile, recent lansate:

Anunturi auto gratuite: https://az-auto.ro
Anunturi imobiliare gratuite: https://az-imob.ro/

| ZaoRapid a răspuns:

Cred că cea mai bună soluție este https://www.basta.ro

| Mai_Adrian_1982 a răspuns:

Www.teajuta.ro e un proiect frumos incearca

| ZaoRapid a răspuns (pentru Mai_Adrian_1982):

Nuuuu, e de cacao total, e din categoria MILOGI cu diplomă. E ireal de prost facut, nu recomand nici dusmanilor...

| Florinval a răspuns:

Un site usor si folosit si unde poti publica anunturi gratis este:
https://www.bestsale.ro/

| Strinu_Ady_1990 a răspuns:

Buna ziua in legatura cu lista site-urilor unde se pot posta anunturi gratuite.
Site-uri de anunturi gratuite:
www.e-devanzare.ro (anunturi generale) Anunturi gratuite
www.4tuning4.ro (anunturi auto si dezmembrari) Anunturi auto
www.immo-web.ro (anunturi imobiliare si constructii) Anunturi imobiliare
Anunturile sunt postate automat pe paginile oficiale de Facebook + in fiecare duminica 10 anunturi sunt premium gratuit timp de 2 zile.
O zi buna va doresc.

| Simi_Nume_1987 a răspuns:

Bună ziua, peste 14 mii de romani au postat anunțuri pe www.negociat.ro siteul a fost lansat în versiunea beta.

| Andr3ia a răspuns:

Angajam persoane 18 ani, care au minim 8 clase pentru: Lucrator in bucatarie /Casier in cel mai mare Lant de Restaurante Fast-Food, din lume, in Bucuresti -Constanta-Arad-Timisoara-Sibiu-Cluj-Baia-Mare - Bistrita -Brasov -Deva -Oradea

Pachetul salarial incepe de la 2000-2600 NET /lei, pe luna in functie de locatia si postul pentru care optati la care se adauga urmatoarele:bonuri de masa in valoare de 420 de lei + bonusuri de performanta + uniformă de lucru + instruire!

Se lucreaza 8 ore pe zi/5 zile pe saptamana, in 2 schimburi, cu doua zile libere

Stai liniștit, nu ai nevoie de experiență. Ne dorim de la tine seriozitate și determinare

Pentru mai multe detalii, cine este interesat de acest job, va rog sa sunati la numarul de telefon: 0757737366

| Dorin_Buda_1958 a răspuns:

Promodesk