| kryss456 a întrebat:

Pentru a putea schimba bani la banca de ex:euro in lei trebuie sa ai 18 ani? funditahappy

Răspuns Câştigător
| teodora555 a răspuns:

Nu

9 răspunsuri:
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Obligatoriu.Daca doresti roaga o vecina sau pe cineva sa te ajute.Sau poate mai ai noroc ( daca arati mai dezvoltat ai sanse) iti schimba fara buletin daca te duci in supermarketuri (exemplu Real si Carrefoul dar sa fie dinacelea mari). Taicamiu vitreg a schimbat fara sai mai ceara buletinul.

| Monicaツ a răspuns:

Nu. Trebuie sa ai buletin ca sa schimbi la banca.

| Ramo80 a răspuns:

Nu trebuie. happy

| JoeTPU a răspuns:

Nu

| corinusdeplus a răspuns:

Buna,depinde de banca.E obligatoriu cu buletinu stiu sigur sa 88%cred ca trebuie sa fi major.Bafta!

| bebelotz a răspuns:

Nopwinking

| KaramiCa a răspuns:

Poti sa te duci la un schimb valutar.nu neaparat la banca.si cu un buletin iti schimba.nu conteaza daca esti majora.sa ai buletinhappy

| Alexa088 a răspuns:

Nu

| flo2dfc a răspuns:

Da, ca si minor, trebuie sa fi insotit de o persoana majora!