| matrix100 a întrebat:

Pentru cei care sunt angajati la glove la uber eats si ale firme de acest gen (exemplu pe bicicleta) exista un nr minim de comenzi lunare care trebuie livrate? (sau cate comenzi livrezi atatia bani iei, fara sa existe o limita)? Banuiesc ca se semneaza contract de colaborare nu? Multumesc si funda

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

Salut, contractul se semneaza odata ce faci cererea de inscriere.
Poti sa faci un numar nelimitat de livrari. Cand esti gata de munca pornesti aplicatia si ramai conectat cat vrei, fie ca doar pentru o livrare, fie ca pentru o zi intreaga.
Daca esti capabil poti face 24/24
Imortant este sa finalizezi cu succes livrarile, sa iti mentii o evaluare pozitiva, si sa iti platesti impozitul.