| bluesky_1961 a întrebat:

Pentru cei care sunt din Bacau: Stiti cumva daca magazinul din piata centrala care are telefoane second-hand, cumpara si telefoane uzate sau doar le vinde?

Răspuns Câştigător
| selfish lover. a răspuns:

Cred ca le si cumpara.

Du-te la mai multe magazine de astea si intreaba...acolo nu sunt sigura dar stiu ca la altele mai si cumpara. happy

1 răspuns:
| ashley26pink a răspuns:

Pai, ca sa afli asta, trebuie sa ii intrebi pe angajati, sau daca ei nu stiu, sa ii rogi sa iti faca legatura cu patronul companiei, sau cu cel care detine toate informatiile in legatura cu serviciile oferite de firma sa.
Si eu sunt din Bacau, dar inca nu am dat de magazinul asta prin plimbarile mele.