| danaandreea99 a întrebat:

Pentru Facultatea de Moaşe şi Asistenţă medicală Carol Davila din București, trebuie să plătesc la BCR taxa de înscriere. O pot plăti si la o bancă din Ploieşti de exemplu? Sau trebuie în București neapărat?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Poate fi platita la orice sucursala BCR din tara, nu are importanta orasul, banii in acelasi cont intra. happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxa o poti plati la orice unitate BCR din tara, deci si la o unitate BCR din Ploiesti. Totul este sa stii codul IBAN al contului in care trebuie sa platesti.