| alexsaxx2323 a întrebat:

Pentru infiintarea unei firme de piese auto, este nevoie diploma de bacalaureat?
Multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este necesara nici un fel de diploma, important este sa ai banii necesari si specialisti in domeniu (daca este vorba de un producator de piese auto).

| RAY a răspuns:

Documente cu care veniți de acasă:

copie după buletin x 2
copie după certificate/diplome/documente care să ateste pregătirea profesională în domeniul în care doriți să activați –! Atenție: sunt acceptate numai diplome în limba română

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Daca e srl nu trebuie dar daca e pfa trebuie sa dovedesti ca ai facut o scoala, curs etc