| Youxd a întrebat:

Petardele piccolo corsair sunt legale, si daca sunt stie cineva de unde pot cumpara?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oricum, legal, nu le mai poti folosi acum.

| Simpatic a răspuns:

A cam trecut vremea petardelor oricum, astea conform traditiei se dau de revelion la trecerea dintre ani nu oricand, ca sunt destui tampiti care folosesc si acum dar nu este ok.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrei petarde pentru Paște? Sa omori babele la bisericălaughing

| gabicoo a răspuns:

Sună la 112 și fă o comandă! În maximum 20 de minute vin băieții și îți fac livrarea direct la ușă!
winking

| florin14florin a răspuns:

Sunteți idioți, omu întreabă unde găsește petarde și voi băgați comentarii tâmpite