| lollipop_6643 a întrebat:

Pls rasp rapidd dau funda :X:X:X

Ieri 27. 09.2010 am platit factura la CEC de 630 lei... Desi nu mi-a aparut confirmarea in balanta am plasat o comanda iar aceasta s-a blocat.
Eu am calculat valoarea noii comenzi si era in jur de 820 ron... iar pe net la valoarea comenzii i-mi apare 963 ron.
1. Dupa ce vor ajunge banii in contul avon mi se va debloca, comanda?
2. Va ma trebui sa platesc vreo diferenta pentru aprobarea comenzii sau mai intai se calculeaza valoarea comenzii cu oferte (ex 3 x senses =16 lei)
Va rog astept raspuns rapid... Ms anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns 1:da, dupa ce banii ajung in contul avon se deblocheaza cda.Raspuns 2:da, se calculeaza mai intai la pret standard apoi se scade valoarea comenziicu oferte. Daca depasesti limita de cont pe care o ai tu la avon atunci trebuie sa platesti diferenta, sa confirmi plata, si apoi se deblocheaza cda. Te sfatuiesc sa platesti la BCR pentru ca intra banii mai repede in cont la avon.Si eu am patit la fel.Mult succes in afaceri. DIANA