| Ursu_Gheorghe_2000 a întrebat:

Poate cineva să mă ajute să găsesc vreo companie sau vreun site sau vreun joc în care să caștig ceva bani fără riscul de a-i pierde!?
P.S. Cu un depozit maxim de 50$ și să caștig ceva într-un timp cat de cat scurt!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista castig rapid si sigur de bani, fara risc de pierdere, mai ales cand ii joci la jocurile de noroc.
Sansele de castig sunt aproape inexistente, iar cand esti sarac, sub nici o forma nu pui ultimii banuti la jocuri, ca-i pierzi sigur.
Dar de ce nu-ti iei ceva de munca, sa castigi bani cinstiti?
Sau vrei musai sa pierzi si cei $50?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia uite ce am gasit in istoricul postarilor tale:

"în 15 Decembrie 2018 | Ursu_Gheorghe_2000 a răspuns:
Https://ecmoney.pw/5035515765137/
E marfă, cistigi bine dacă te duce capul"

Daca ai deja cont la ecmoney, de ce nu ai facut bani multi inca?
Doat\r tu ai venit aici recomandand site-ul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există așa ceva. Nici dacă cauți singur, nici dacă întrebi aici. Nu știe nimeni, căci așa ceva nu există. Dacă vreun site pretinde asta, este înșelătorie.
Dar dta pornești din start de la o idee greșită.
Ce sunt banii? Cum se câștigă ei?
Banii au multe definiții. Pentru mine, definiția mea. Banii sunt o măsură a calității lucrurilor, activităților pe care le-ai făcut ca să îi ajuți pe alții să trăiască mai bine. Dacă faci ceva pentru alții, și ei apreciază ce ai făcut, și ești într-o relație cu ei, de câștig, câștig, vei fi plătit, vei câștiga bani.
Dta vrei ceva fără prea mare efort ( un joc), și ceva rapid.
Da, se pot câștiga bani pe Internet.
Caută, Google are un curs gratuit legat de asta. Învață, aplică și vei face bani.

| Bizon95 a răspuns:

Sigur, Mos Craciun si zana cea buna
EVIDENT ca nu iti da nimeni bani fara sa primeasca ceva in schimb

daca stii sa faci ceva valabil on-line, atunci incearca:
https://www.freelancer.com/

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca cumva esti major, poti sa iti faci cont la Blockchain (cauta aplicatia in Google Play). Dupa ce iti validezi identitatea, primesti ceva Stellarium. Eu am primit o valoare aproximativa de vreo 23 de dolari. In timp, poate urca sau poate cobori spre zero. BC de exemplu de la ~1 dolar la inceputuri a avut virf de vreo 20.000, acum e pe la 8000. Treaba e ca piata cripto e FOARTE VOLATILA. Nu stii la ce sa te astepti. Ai putea de exemplu sa alegi 25 de monede cripto si sa investesti cate 2 dolari in fiecare. Peste 2-3 ani, poate mai putin, poate mai mult, daca macar una creste mult, iti scoti banii de vreo 2-3 ori pe putin. Cum ziceam si au zis si colegii aici, nu exista cistiguri sigure si rapide.

| Andreeush a răspuns:

Nu există ce cauți tu.

| Ursu_Gheorghe_2000 explică (pentru Violleta2022):

Ecminey.pw este doar pentru ați pierde timpul nu scoți nimic din el

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ursu_Gheorghe_2000):

Serios, atunci de ce l-ai recomandat?