| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa ma ajute si pe mine cineva si sa imi spuna ce acte sunt necesare pentru deschiderea unei fabrici? Si ce autorizatii?
As dori sa deschid o fabrica dar nu stiu exact ce acte trebuiesc pentru asa ceva si sunt foarte bolnav asa ca nu pot sa umblu pentru a ma interesa! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cauta pe net, in presa locala, si sigur vei gasi juristi care se ocupa cu asa ceva!
Dar studiu de fezabilitate si de piata, estimativ, ti-ai facut?!
Nu uita ce vremuri parcurgem!
Success!

1 răspuns:
| maiamichel a răspuns:

Poti obtine detalii la Oficiul Registrului Comertului din localitatea ta.