| Cleopatra_5290 a întrebat:

Pot castiga bani dintr-un blog? Si cam cat?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti castiga bani daca stii meserie.

In primul rand e nevoie de timp, mult timp, rabdare si multa munca.

Trebuie sa stii SEO pe paine daca vrei unb blog care sa scoata bani.

Poti scoate de la nimic la sute de $ mai ales daca devii f cunoscut si esti cautat pentru diverse campanii de marketing.

Dar sa stii, in RO, exista sute de mii de bloggeri si poate doar cateva zeci care scos si bani pe bune

| Drolja a răspuns:

Ai ceva de spus? Dacă nu, nu te apuca de blogging.

| Jolenne a răspuns:

Normal că poți, dar trebuie să ai experiență super multă și să te pricepi la ceea ce faci. Dar trebuie să ai foarte multă răbdare și să te cunoască mulți oameni... pentru ca rata de vizualizări să depășească media. Ai deja un blog și un domeniu în care activează acel blog?