| anonim_4396 a întrebat:

Pot face bani din internet fara investiti? as vrea sa incerc cateva metode dar sa fie sigure! am incerc pn acum dar nu mam ales cu nimic sad

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca se pot, da' trebuie' sa te duca capshoru'. Dupa cum scrii, nu te vad prea bine...

| CPAElites a răspuns:

Te pot ajuta eu ...Lucrez pe site-uri Pay Per Install de 5 luni si am scos pana acum 1872$!
add : dany_auras@yahoo.com

| Admunssen a răspuns:

Din pacate asta e tot ce poti face pe net. Nimic adica. Nu se castiga bani pe net.

| EVO1594 a răspuns (pentru Admunssen):

Am vzt tot felul de metode din jocuri si diverse site-uri

| Baciu_Ioana_1993 a răspuns:

Singura cale de a castiga bani pe internet este sa inregistrezi un videoclip pe youtube care sa fie foarte vizionat. Daca e asa cum am spus youtube iti va oferi un contract si daca postezi astfel de videoclipuri poate vei si deveni faimos si cu siguranta vei avea si bani.Mult succes!

| allisallis a răspuns:

MarketGlory
http://l0.ro/6NR Este un joc interesant nu trebuie sa faci altceva decat sa muncesti 1, si sa dai cele 10 lupte,daca muncesti zi de zi vei primi bonusuri care sunt foart inportante la inceput usor usor vei creste,trebuie rabdare la inceput, apui din ce produci cunperi energie care-ti va mari bonusurile de lupta. Citeste forumul in timp ce dai luptele pentru a te documenta bine si ati face o strategie buna, dar si rubrica topuri unde vei vedea lista cu, castigurile foarte bune ale celor inscrisi (jocul plateste) 500, 1000, 2000 euro este ceva, dar trebuie rabdare, rabdare. Daca doresti informati de la mine te voi ajuta cu mare drag, SUCCES. http://l0.ro/6NR