| Mercorea_Petrica_1995 a întrebat:

Pot introduce bani pe un card facut pentru bursa si sa joc online cu el la o casa de pariuri?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat e un card valid pentru tranzactii online poti

| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru suntserios):

Valid,adica sa nu fie expirat.Al meu expira in noiembrie 2015.

5 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

De obicei cardurile pentru burse sunt Maestro, iar online rar gasesti ceva care sa accepte Maestro. De obicei trebuie sa fie Visa, American Express sau MasterCard. Vezi ce scrie pe cardul tau si verifica modalitatile de plata ale site-ului happy SPor!

| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru PopAdrian):

Este Visa Electron.

| PopAdrian a răspuns (pentru Mercorea_Petrica_1995):

Daca-i VISA trebuie sa mearga happy

| Blamely a răspuns:

Da, poți.