| Ssergiuu a întrebat:

Pot să adaug bani cash pe card daca cardul e la ing? Daca da cum? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu de obicei merg la banca (ING) si in interior (nu afara) la bancomat ai 3 optiuni (sa depui, sa retragi sau sa consulti soldul). Daca alegi sa depui pui niste bancnote in spatiul acela pentru bani si vor fi adaugati pe loc in contul tau. E foarte simplu. Dar merge doar la bancomatele din interiorul bancilor.

1 răspuns:
| partzul a răspuns:

Sunt atm uri la ei in care poti sa bagi cash si intra pe card.