| Sia_Patri_1997 a întrebat:

Pot sa anulez un bilet la total bet, bila magica? Am incasat prea multi bani si daca nu pot sa anulez biletul trebuie sa pun bani de la mine! Ma poate ajuta cineva? Fundaa

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Nu inteleg care-i faza. Daca ai putea sa-mi explici as fi recunoscator si poate te-as putea ajuta. Nu inteleg care-i treaba cu incasatul si de ce trebuie sa pui tu bani de la tine. Ma rog, astept un raspuns. Legat de bilete, nu stiu cum e la total bet, insa, in general, biletele la caini, la betsix (bile) si la live nu se pot storna, adica anula. Doar la biletele clasice poti face asta si nu mai tarziu de 10-15 minute.