| Daniel_Ilie_1995 a întrebat:

Pot vinde masti de protectie on-line?
Mastile care doresc sa le comercializez sunt normal de ciclism, dar au si filtru. O parere ar fi de mare ajutor

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Pot vinde masti de protectie on-line? " - pe olx nu trebuie acte,
provenientă, facturi

| Daniel_Ilie_1995 explică (pentru sierra1):

Spre exemplu vad pe cineva care vinde, dar vinde la supra-pret cu anuntul promovat si e undeva de 7x ori mai mult decat pretul normal pe site-urile populare de produse.

| sierra1 a răspuns (pentru Daniel_Ilie_1995):

E treaba lui, e economie de piață. dacă cineva cumpără, cinste lui

Răspuns utilizator avertizat
| Stropdeploaie a răspuns:

Da poti vinde! De ce nu!