| stefanfanu a întrebat:

Poti face comenzi online pentru orice fel de produse(haine, mancare, etc) cu cardul de bonuri de masa?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Bonurile de masa sunt ajutor pentru saraci, adica te duci personal cu ele si-ti cumperi produse de mancare din magazinele alimentare, neputand fii folosite pentru produsele de lux, precum comenzi la restaurante si nici in magazinele de haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt acceptate oriunde. Iar online nu știu dacă funcționează aceste carduri. Nu am încercat niciodată, însă am vrut o data sa achit o pizza cu cardul pentru bonuri și a fost respins.

| Yasmin875 a răspuns:

Te crezi în Jessica Jones?

| MarianaOltean1800 a răspuns:

Nu,nu cred poți cumpăra online nici mâncare.Dar haine. Nici fizic nu accepta peste tot