| Marius18w a întrebat:

Poți investi o afacere in România cu minim 10.000 de euro si cam cum ar fi pașii pentru aceasta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i o suma prea mare pentru a-ti aduce ceva profit, cand o investesti.
Dar poti sa cumpara o taraba in piata, sau inchiria un cubicul prin piete sau depozite mari, unde poti aduce maruntisuri de la depozitele engross, vanzandu-le la bucata.
Din pacate, nici vanzator nu poti angaja, ca banii nu sunt suficienti, dar poti vinde tu. Faci aprovizionarea lunea, cand piata este de obiecei inchisa si vinzi in celelalte 6 zile ale saptamanii.

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Desigur, există afaceri de vânzare dacă nu dorești să o iei de la capăt cu tot. Poți cauta pe internet "vând afacere" și o să îți dea diverse rezultate cu diverse prețuri.

| Donsavas a răspuns:

Dacă nu ești inventiv si creativ, cumpărați o afacere de a gata!