| Sofiathegirl a întrebat:

Poti sa faci imprumut la banca daca lucrezi cu carte de munca dar nu esti angajat de minim 6 luni? La unicredit am vazut ca trebuie sa ai doar venituri pe luna, nu si ca trebuie sa fii angajat de ceva timp.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu se poate!
Nici o banca din lume nu acorda credit bancar daca nu aduci adevrinat ac esti angajat permanent si ca ai muncit minim 12 luni pana la acel moment. Nici macar Unicredit nu acorda asemeena credite!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce naiba sa te bagi in datorii cand tu esti 0 momentan pe piata muncii? Cea mai mare prostie.

| sierra1 a răspuns (pentru supadeceapa):

Totală lipsă de respect față de un user onest. Jenant și specific bădărănesc userului ce răspunde

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Are dreptate. Ce nu iti convine?