| Andrei73802717159 a întrebat:

Poti sa iti faci un card PayPal ca si minor? Si daca da, poti sa pui bani pe el si chestii de genu?
Scuze pentru categorie...

Răspuns Câştigător
| Ana7807820 a răspuns:

Nu, trebuie sa ai neaparat minim 16 ani, pentru ca iti cere detaliile cardului pe care tu nu il ai.
Ca sa faci card la 16 ani, trebuie sa mergi de manuta cu un parinte la banca.
PaySafe e o aplicatie in care poti plati oriunde cu cardul si atat. Poti baga bani numai pe cardul care nu il ai.
Daca vrei sa bagi bani in fornait exista aplicatia Skrill, si prin ea poti plati cu PaySafe.