| Advvrt a întrebat:

Poti trimite bani din skrill in paypal?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Paypalul se poate alimenta NUMAI dintr-un cont bancar sau Credit Card, care sunt legate de acel cont.
De asemeni, nu poti detine un cont de paypal, daca nu ai 18 ani impliniti.

| kevin9 a răspuns:

Doar daca atasezi card-ul de Skrill in contul Paypal.

| Violleta2022 a răspuns (pentru kevin9):

Un cont de skrill nu este cont bancar si nici credit card, ca atare, nu poate alimenta un cont de Paypal.

| kevin9 a răspuns (pentru Violleta2022):

La Skrill poti cere sa-ti vina acasa un debit card pe care poti sa-l atasezi un vrei tu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru kevin9):

Tu tot nu intelegi!
Paypalul este o platforma de plati online, care accepta numai conturi bancare si credit carduri bancare, nu accepta conturi de jocuri, jucarele si alte carduri valutare.

| kevin9 a răspuns (pentru Violleta2022):

Accepta pentru ca am eu atasat card de Payoneer la paypal pentru ebay si e aceiasi treaba ca si skrill, doar ca Skrill e de UK si Payoneer de US. :* Anna