| SaturniFraternitas a întrebat:

Problema livrare alocatie card bancar, ING.
Imi cer scuze daca am postat pe categoria gresita. Am facut acum cateva luni un cont la banca, ING, si aceasta din motiv ca am facut 18 ani si am vrut ca alocatia sa imi vina pe card. Am intrat pe site-ul homebank si am vazut ca nu mi se livreaza nimic, ce se intampla, am o mica, mica banuiala. Nu am fost la atm sa activez cardul, am amanat mereu, mi-a fost lene, mi-am spus ca va urma sa ma duc cand sa ridic banii, dar nu au venit. Cardul este inactiv, am vazut ca scrie si pe site, la informatii despre cont. Dar asta nu are treaba daca banii imi vin pe CONT, nu? Va multumesc anticipat pentru timpul acordat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai facut cerere pentru a primi banii in contul de card si cand ai facut-o?

Răspuns utilizator avertizat
| Ioandelasal a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

In mod normal ar trebui sa-ti depuna alocatia in contul de card incepand cu luna urmatoare celei in care ai depus cererea.
Du-te la un bancomat ING si afli daca ti-au depus-o sau nu.