| Mihay4 a întrebat:

Produsele de pe amazon sunt noi si sigilate sau la mana a doua?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrei8 a răspuns:

Produsele de pe Amazon sunt mereu mana a doua.Am luat un Iphone 4s acum o saptamana, si cand l-am desfacut sa il vad era plin de dungi si de mizerie pe el. Daca vrei sa iei ceva de pe un site iti recomand Okazii.ro ca exemplu am luat un ceas Casio G-Shock si l-am gasit intr-o buna stare,mai degraba cred ca era nou nout, cred ca nici nu l-a desfacut vreodata din acea cutie, unii mai cumpar chestii cu 600-700 lei de la magazin si le vand pe Okazii.ro sau pe Amazon cu 800-900 lei, dar cei de pe Amazon nu fac treaba buna deloc.Parerea mea este daca vrei sa cumperi ceva de pe net, sa cumperi de pe Okazii.ro. Funda?